"Ey Türk, Titre ve Kendine Dön"

TÜRK MİLLETİ MİLLİ BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE DARWINİZM'LE MÜCADELE ETMEKTEDİR

Temeli Darwinizm'e dayanan komünist ideoloji, tarih boyunca Allah inancına, dini değerlere ve dindar insanlara düşman olmuş; bunun sonucunda devlet, aile, ahlak gibi kurumlara savaş açmıştır. On binlerce insanın kanını akıtan komünist ideolojinin önde gelen isimleri dini ve manevi değerlerle savaştıklarını açıkça ilan etmekten çekinmemişlerdir:

"Dine karşı gerçek anlamda savaştık ve savaşıyoruz" (Marks, Engels, Lenin, Stalin, Kadın ve Marksizm, s.225)

"Bir Marksist materyalist olmalıdır, yani din düşmanı" (V.I.Lenin, Toplu Eserler, cilt 35, s.121)

"Hiç şüphesiz biz komünistler, kelimenin gerçek manasıyla Allahsızız. Hiçbir dine inanmayız. Bizim görüşümüz diyalektik materyalizmin ve tarihi materyalizmin görüşüdür." (Çang Çi Yi, Çin Komünist Partisi yöneticisi, 4 Nisan 1962)

"Komünistler olsa olsa kadınların ortaklaşılmasını istemekle kınanabilir." (Kadın ve Aile, Marks-Angels-Lenin, s. 167-168)

Tüm dünyanın geleceğini karartmayı amaçlayan bu tehlikeye karşı, Türk Milleti olarak yapmamız gereken, gençlerimizin Darwinist öğretilerle yetişmelerini ve komünizmin telkinlerine açık hale gelmelerini engellemektir. Böylelikle din, ahlak, aile, devlet müesseselerinin bekası garanti altına alınmış olacaktır.

Asırlar boyu dünya tarihine yön vermiş olan büyük Türk Milleti, insanlığa bu karanlık ideolojilerin gerçek yüzünü anlatacak ve tüm dünyayı bu belalardan kurtaracak tek millettir.

Ana Sayfa
İleri

Bu siteyi arkadaşlarınıza tavsiye etmek için tıklayınız - Sitemizdeki yeniliklerden haberdar olmak için tıklayınız - Diğer siteler

Bu site Harun Yahya'nın Eserlerinden Faydalanılarak Hazırlanmıştır.
© 2004 Harun Yahya. www.harunyahya.org
Bu sitede yayınlanan tüm materyali, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz.
danisma@turkdunyasi.org