"Ey Türk, Titre ve Kendine Dön"

DARWINİZM BÖYLE
YAPTI
TÜRKİYE BÖYLE
YAPACAK

Darwinizm'in iddiasına göre insanlar hiç kimseye karşı sorumluluğu olmayan, başıboş varlıklardı ve insan toplulukları da sözde ataları (hayvanlar) gibi orman kanunları ile yaşamalıydı. Doğada nasıl vahşi hayvanlar birbirleriyle mücadele ediyorlarsa, insan toplulukları arasında da savaşlarla yaşam sürdürülmeliydi. İşte bu sapkın inancın sonucu olarak acımasız, güzellikleri takdir edemeyen, inceliklerden zevk alamayan komünist toplumlar ortaya çıktı. Ancak bu sapkın inancın büyüsü artık bozuluyor. 21. yüzyıl Türk Milleti'nin önderliğinde Darwinizm'in fikren mağlup olduğu ve ondan destek bulan ideolojilerin de yeryüzünden silindiği yüzyıl olacaktır. Bu yüzyılda sevgi, dostluk, barış, neşe, mutluluk, fedakarlık tüm dünyaya hakim olacaktır.

 

 

 

Ana Sayfa

Bu siteyi arkadaşlarınıza tavsiye etmek için tıklayınız - Sitemizdeki yeniliklerden haberdar olmak için tıklayınız - Diğer siteler

Bu site Harun Yahya'nın Eserlerinden Faydalanılarak Hazırlanmıştır.
© 2004 Harun Yahya. www.harunyahya.org
Bu sitede yayınlanan tüm materyali, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz.
danisma@turkdunyasi.org