"Ey Türk, Titre ve Kendine Dön"

TÜRK MİLLETİ, DARWINİZM’İN BİLİMSEL ÇÖKÜŞÜNÜ TÜM İNSANLIĞA MÜJDELEMEKTEDİR

İngilizce
İtalyanca
İspanyolca
Boşnakça
Malayca
Arnavutça

21.yüzyılda Darwinizm ve ondan güç bulan materyalizm tam bir yenilgiye uğramıştır. Bu yenilginin en ücra köşelere kadar duyurulması, herkesin bilgilendirilmesi çok önemli bir hizmettir. Aksi durumda cehaletten kaynaklanan bir cüretle İslam’a karşı sivri dilleriyle mücadeleye devam edecek olan kişilere imkan sağlanmış olacaktır. Inançsızların çirkin sözleri ile incinen müslümanlar yakınmak yerine onların bilimsel hezimetlerini detayları ile herkese anlatmalı, güzeli doğruyu savunarak bilmeyenleri bilgilendirmelidirler.

İmanlı milletimiz tarih boyunca bütün dünyaya güzelliği, doğruyu dürüstlüğü öğretmesiyle bilinir. Bu tarihi misyon hiç bitmemiştir. Kıyamete kadar da devam edecektir. Harun Yahya’nın kaleminden EVRİM ALDATMACASI bu amaca hizmet için hazırlanmıştır.


Geri
Ana Sayfa

Bu siteyi arkadaşlarınıza tavsiye etmek için tıklayınız - Sitemizdeki yeniliklerden haberdar olmak için tıklayınız - Diğer siteler

Bu site Harun Yahya'nın Eserlerinden Faydalanılarak Hazırlanmıştır.
© 2004 Harun Yahya. www.harunyahya.org
Bu sitede yayınlanan tüm materyali, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz.
danisma@turkdunyasi.org