"Ey Türk, Titre ve Kendine Dön"

DARWINİSTLERİN HEDEFLEDİKLERİ
TOPLUM

TÜRK MİLLETİ’NİN ALLAH’IN İZNİYLE OLUŞTURDUĞU TOPLUM

Darwinistler insanların hiçkimseye karşı sorumluluğu olmayan, başıboş varlıklar olduklarını iddia ederler. Bu sapkın düşünceye göre insanlar hayvanlardan evrimleşmişlerdir ve sözde hayvan ataları gibi orman kanunlarına göre yaşamalıdırlar. Yine bu yalana göre, dünyada sadece güçlüler ayakta kalacak, zayıflar elenerek yok olacaklardır.

Bu yalanlara uyulduğu takdirde ortaya çıkan toplumda birbirleriyle şiddetle rekabet eden, vahşi bir mücadeleyi hedefleyen, bencil, acımasız, güzelliklerden zevk almayan insanlardan oluşacaktır.

Güçlü bir imana sahip Türk milleti ise, insanları bir hayvan gibi gören Darwinist düşüncenin tehlikelerinin farkındadır. Bu nedenle de vahşetin, şiddetin, her türlü belanın arkasında duran bu felsefeye karşı büyük bir fikri mücadele başlatmıştır.

20. yüzyılda bilim karşısında mağlup olan evrim teorisi, Türk milletinin gayretleriyle 21. yüzyılda
tarihin sayfalarındaki yerini alacaktır.
Böylece Türk milletinin hedefi gerçekleşecek, tüm dünyada sevgi, dostluk, huzur, güven, barış ve neşe hakim.


Geri
Ana Sayfa
İleri

Bu siteyi arkadaşlarınıza tavsiye etmek için tıklayınız - Sitemizdeki yeniliklerden haberdar olmak için tıklayınız - Diğer siteler

Bu site Harun Yahya'nın Eserlerinden Faydalanılarak Hazırlanmıştır.
© 2004 Harun Yahya. www.harunyahya.org
Bu sitede yayınlanan tüm materyali, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz.
danisma@turkdunyasi.org