"Ey Türk, Titre ve Kendine Dön"

TÜRK MİLLETİ, KOMÜNİZM TEHLİKESİNİN FARKINDADIR!

“Kan mı? Oluk oluk aksın! Çünkü yalnızca kan korsan burjuvazinin kara bayrağını devrimin bayrağı olan kızıl sancağa ebediyen boyayabilir.” (Krasnıy Meç, 1. Sayı) Bu sözler Rus Devrimi’nin ilk yıllarında yayınlanan ünlü komünist gazetesi Krasnıy Meç’in ilk sayısından alınmıştır.

Yandaşlarına vahşet çağrıları yapan gazetenin başyazarının bu sözleri, 20. yüzyılı kana bulayan komünist ideolojinin gerçek yüzünü gözler önüne sermesi açısından oldukça çarpıcıdır. Devrimin önde gelenleri tarafından seslendirilen bu cinayet çağrıları, kısa sürede karşılık bulmuş ve komünist ideoloji yalnız Rusya’da ardında 20 milyon ölü bırakmıştır. Şiddet, vahşet ve gaddarlık komünist devrimin en temel unsurlarıdır. Nitekim komünizmin tarih boyunca hayata geçirilen her türlü uygulaması da bu gerçeğin ispatı olmuştur.

Bugün artık komünizmin öldüğünü ve bir daha geri gelmemek üzere tarihin derinliklerine gömüldüğünü düşünenler büyük bir yanılgı içindedir. Böyle bir rehavete kapılanların, komünizmin şiddete olan bağımlılığını ve insanlığın başına getirdiği felaketleri unutmamaları gerekir. Komünist ideoloji ölmemiştir; yeniden ve daha güçlü olarak geri dönebilmek için pusuda beklemektedir.

Bu büyük tehlikeye karşı Türk Milleti'nin yürüttüğü şerefli mücadeleye şahit olmak, ayrıca kendinizi ve yakınlarınızı bilinçlendirmek için bu eseri mutlaka okuyun.

Ana Sayfa

Bu siteyi arkadaşlarınıza tavsiye etmek için tıklayınız - Sitemizdeki yeniliklerden haberdar olmak için tıklayınız - Diğer siteler

Bu site Harun Yahya'nın Eserlerinden Faydalanılarak Hazırlanmıştır.
© 2004 Harun Yahya. www.harunyahya.org
Bu sitede yayınlanan tüm materyali, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz.
danisma@turkdunyasi.org