"Ey Türk, Titre ve Kendine Dön"

TÜRK MİLLETİ'NİN BİR BİREYİ
OLARAK BU GÜZEL MİLLETİN SAHİP
OLDUĞU TARİHİ MİSYONDAN

HABERDAR MISINIZ?

21. yüzyılda Darwinizm ve ondan kaynaklanan materyalizm tam bir yenilgiye uğramıştır. Bu yenilginin en ücra köşelere kadar duyurulması, herkesin bilgilendirilmesi çok önemli bir hizmettir. Aksi durumda cehaletten kaynaklanan bir cesaretle yaratılış gerçeğine karşı sivri dilleriyle mücadeleye devam edecek olan materyalist zihniyetli kişilere imkan sağlanmış olur.

İnançsızların çirkin sözleri ile incinen müslümanlar, yakınmak yerine onların yıkılan batıl dinlerini, hüsranlarını detayları ile herkese anlatmalı, güzeli doğruyu savunarak bilmeyenleri bilgilendirmelidirler.

İmanlı milletimiz tarih boyunca bütün dünyaya güzelliği, doğruluğu, dürüstlüğü anlatması ve öğretmesiyle tanınır. Bu tarihi misyon hiç bitmemiştir. Kıyamete kadar da devam edecektir.

HARUN YAHYA'nın, Darwinizm'in ve materyalist ideolojinin yıkılışını anlatan eserleri bu misyonun bir parçasıdır.

Ana Sayfa
İleri

Bu siteyi arkadaşlarınıza tavsiye etmek için tıklayınız - Sitemizdeki yeniliklerden haberdar olmak için tıklayınız - Diğer siteler

Bu site Harun Yahya'nın Eserlerinden Faydalanılarak Hazırlanmıştır.
© 2004 Harun Yahya. www.harunyahya.org
Bu sitede yayınlanan tüm materyali, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz.
danisma@turkdunyasi.org