"Ey Türk, Titre ve Kendine Dön"

DARWINİSTLER TÜRK MİLLETİNİ KANDIRAMAZLAR

Mussolini “ Modern insan, kandırılmaya son derece elverişli bir varlıktır.” diyordu.

Arkalarına Darwinizm’in sahte bilimsel desteğini alan faşist ve komünist diktatörler, hayvan sürüleri olarak gördükleri insanlığı evrim teorisinin yalanlarıyla yanılttılar. Bilimsellik maskesi altında, dünyanın bir savaş alanı olduğuna ve güçlü olanın hayatta kalması zayıfların ise yok olması gerektiğine ve bunun gelişmenin gereği olduğuna toplumlarını inandırdılar. Böylece tüm dünyayı bir savaş alanına çevirip, milyonlarca insanın ölmesine, yüz milyonlarcasının da sakat ve aç kalmasına sebep oldular.

Ancak insanlar 21. yüzyılda Darwinistlerin yalanlarına kanmıyorlar. Zira tüm iddialarının yalan olduğu bilimsel kanıtlarla ispatlanan Darwinizm artık çaresizlik içinde! Büyük Türk Milleti, bütün manevi, milli ve ulusal değerlerine sarılarak, Darwinizm'i bilimsel mücadeleyle tarihin tozlu sayfalarına göndermeye kararlıdır.

Ana Sayfa
İleri

Bu siteyi arkadaşlarınıza tavsiye etmek için tıklayınız - Sitemizdeki yeniliklerden haberdar olmak için tıklayınız - Diğer siteler

Bu site Harun Yahya'nın Eserlerinden Faydalanılarak Hazırlanmıştır.
© 2004 Harun Yahya. www.harunyahya.org
Bu sitede yayınlanan tüm materyali, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz.
danisma@turkdunyasi.org