"Ey Türk, Titre ve Kendine Dön"

TÜRK MİLLETİ’NİN TARİHİ MİSYONUNDAN
HABERDAR MISINIZ?

Sosyal Darwinist fikirleri benimsemiş olan Hitler gibi önde gelen faşistlerin hepsi, insanlığın ilerlemesine engel olacaklarını düşündükleri zayıfların, hastaların, sakatların ölüme terk edilmeleri gerektiğine inanıyorlardı.

Hatta Hitler, muhtaç durumdaki bu insanlar için yapılan harcamalardan Nasyonal Sosyalist devletini kurtarmak amacıyla zeka özürü olanların, ihtiyarların, hastaların ortadan kaldırılmalarını ve Çingenelerin kısırlaştırılmalarını emretti.

Bu zalim ideolojiye göre faşist devlet herşeyin üzerindeydi. Faşist devletin güçlenmesine, gelişmesine yardım eden herşey ahlaka uygundu, fakat aynı şekilde ona engel olan herşey de yok edilmeliydi. İnsan yaşamının, faşist topluma yararlı olduğu nispette anlamı vardı. 

İşte günümüz faşistleri de sahip oldukları Darwinist mantık gereği kendi sistemlerinin gelişmesine, güçlenmesine engel olarak gördükleri kimselerin ortadan kaldırılmasını savunur ve bunu yapmakta hiçbir sakınca görmezler. Üstelik bunlar küçük çocuklar, yaşlı insanlar ve savunmasız halklar olsa bile... Tıpkı Filistin de acımısızca öldürülen çocuklar örneğinde görüldüğü gibi.

Şayet masum insanların, kadınların, çocukların ve yaşlıların bu şekilde zulme uğramalarına, işkence görmelerine ve öldürülmelerine seyirci kalmak istemiyorsanız bu kitabı mutlaka okumalısınız: Çözüm Kuran Ahlakı.

Bu kitapta Kuran ahlakının yeryüzündeki zalimlikleri nasıl ortadan kaldırabileceğini okuyacak, şerefli Türk Milleti’nin bu önemli misyonu üstlenmiş yegane millet olduğuna ve şefkat ve merhamet ile en güzel örneği teşkil ettiğine şahit olacaksınız.

Geri
Ana Sayfa
İleri

Bu siteyi arkadaşlarınıza tavsiye etmek için tıklayınız - Sitemizdeki yeniliklerden haberdar olmak için tıklayınız - Diğer siteler

Bu site Harun Yahya'nın Eserlerinden Faydalanılarak Hazırlanmıştır.
© 2004 Harun Yahya. www.harunyahya.org
Bu sitede yayınlanan tüm materyali, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz.
danisma@turkdunyasi.org