"Ey Türk, Titre ve Kendine Dön"

TÜRK MİLLETİ DARWINİZM'İN TUZAĞINI BOZMUŞTUR

Aşağıda en soldaki resimde gördüğünüz gibi, bir parça demiri, plastiği, bakırı bir çölün ortasına bırakıp gitseniz. Belli aralıklarla da buraya gelip baksanız. Bunların son model bir otomobile dönüştüğünü görmeniz mümkün müdür?

Doğrusu akılcı olan demirin paslanması, plastiğin deforme olması, bakırın da oksitlenmesi değil midir?

Buna Darwinistlerin verdiği cevap sizin verdiğiniz cevabın tam tersi, bunu biliyor muydunuz? Yani Darwinistler dağınık, düzensiz, cansız maddelerin zaman içinde tesadüflerin yardımıyla düzenli, canlı ve kompleks varlıklara dönüşebileceklerini iddia etmekteler. Bu iddia şuna benzemektedir: Evrimciler yukarıda saydığımız bu malzemelerin zaman içinde tesadüfen bir bisiklet, sonra yine şuursuz rastlantılarla otomobil, daha sonra tamamen başıboş süreçlerle kamyonet ve en sonunda bir tır olabileceğini, hem de “aynı malzemeleri kullanarak” olabileceğini iddia ederler.

Türk Milleti keskin zekasıyla ve üstün feraseti ile birçok dünya milletinin düştüğü tuzağa düşmemiş, Darwinizm’in ne kadar mantıksız ve bilim dışı bir görüş olduğunu anlamış. Büyük Türk Milleti bu tuzağı bozup dünyayı Darwinizm safsatasından kurtaracak manevi güce sahiptir.

Ana Sayfa

 


Bu siteyi arkadaşlarınıza tavsiye etmek için tıklayınız - Sitemizdeki yeniliklerden haberdar olmak için tıklayınız - Diğer siteler

Bu site Harun Yahya'nın Eserlerinden Faydalanılarak Hazırlanmıştır.
© 2004 Harun Yahya. www.harunyahya.org
Bu sitede yayınlanan tüm materyali, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz.
danisma@turkdunyasi.org