"Ey Türk, Titre ve Kendine Dön"

DARWINİZM TÜRK MİLLETİ'NİN ÇABASIYLA
TARİHE GÖMÜLECEKTİR

Şuursuz atomların tesadüfler sonucu birleşerek,

* sonar sistemi bulunan yunusları,

* ses dalgalarıyla yolunu bulabilen yarasaları,

* kızılötesi ışınları algılayabilen yılanları,

* saniyede 330 defa kanat çırpabilen arıkuşlarını,

* saatte 125 km hızla koşabilen çitaları,

* düşünen, hatıraları olan, şarkı söyleyebilen, sanat eserleri meydana getiren, atom fiziğini inceleyen insanları ve daha milyonlarcasını meydana getirdiğini iddia eden Evrim Teorisi, bilimin reddettiği hayal ürünü safsataları savunur. Darwin'in evrimci fikirlerine körü körüne bağlananlar, bu hayal dünyasına o kadar dalmışlardır ki, gerçekleri tüm açıklığına rağmen görememekte; görmek istememekte; görmeyi kabullenememektedirler.

Ne var ki, Türk Milleti Darwinizm savunucularının içine düştükleri bu acizliği görmüş ve Allah'ın yaratışındaki mükemmel tasarımı bilimsel delilleriyle ortaya koyarak hepsine çıkış yolunu göstermiştir. Evrim safsatalarına modern bilimin bulgularıyla cevap veren Türk Milleti'nin üstün çabasıyla Darwinizm kısa zaman içinde tarihe gömülecektir.

Ana Sayfa

Bu siteyi arkadaşlarınıza tavsiye etmek için tıklayınız - Sitemizdeki yeniliklerden haberdar olmak için tıklayınız - Diğer siteler

Bu site Harun Yahya'nın Eserlerinden Faydalanılarak Hazırlanmıştır.
© 2004 Harun Yahya. www.harunyahya.org
Bu sitede yayınlanan tüm materyali, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz.
danisma@turkdunyasi.org