"Ey Türk, Titre ve Kendine Dön"

TÜRK MİLLETİ
DARWINİZM'İN DÜNYAYA GETİRDİĞİ BELALARA
"DUR" DİYECEK YEGANE MİLLETTİR

Tesadüfü ilah edinen evrim inancının, ilk ortaya çıkışı aslında Mezopotamya’da putperest dinlerin hakim olduğu dönemlere dayanır. Sümerler’den kalan Enuma-İliş adlı yazıtta anlatıldığına göre, kendilerine ibadet edilen putlar güya "önce kendilerini var etmişler, daha sonra da evrimleşerek diğer maddeleri ve canlıları oluşturmuşlar"dır.

İşte bu batıl anlayışı detaylandıran Darwin’in fikirleri, bilim tarafından kesin olarak yalanlanmasına rağmen günümüzde hala yaygın olarak telkin edilmektedir.

Fikir yapılarını bu batıl inanışa dayandıran Marksizm, komünizm, anarşizm ve faşizm gibi sapkın ideolojiler geçtiğimiz yüzyılda dünyayı kan gölüne çevirdiler. İnsanı evrimleşmiş bir “hayvan” olarak gören Darwinizm bütün dünyada mutsuzluğu, adaletsizliği ve zulmü hakim kılmaya çalıştı.

Oysa artık yepyeni bir dönem başladı. 21. yüzyılda Müslüman Türk Milleti, bir büyü gibi insanları etkisi altına alan Darwinizm’in getirdiği belalara dur diyecek ve tüm dünyaya örnek olacaktır.

Ana Sayfa
İleri

Bu siteyi arkadaşlarınıza tavsiye etmek için tıklayınız - Sitemizdeki yeniliklerden haberdar olmak için tıklayınız - Diğer siteler

Bu site Harun Yahya'nın Eserlerinden Faydalanılarak Hazırlanmıştır.
© 2004 Harun Yahya. www.harunyahya.org
Bu sitede yayınlanan tüm materyali, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz.
danisma@turkdunyasi.org